ردفان-فرد آزاد دهنده حیوان در بهشهر شناسایی شد

تاریخ : 1398/06/30 11:15

فرد آزاد دهنده حیوان در بهشهر شناسایی شد

فرد آزاد دهنده حیوان در بهشهر شناسایی شد گروه حوادث الف،  ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۰۸:۱۳  3980630007 ۰ نظر، ۱۳ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار مدیرکل محیط زیست مازندران درباره کلیپ منتشر شده از وی در فضای مجازی که اقدام به قطع گوش یک الاغ کرده بود، گفت: فرد متخلف شناسایی شد و قرار است تحویل دادستانی بهشهر ساری شود.

به گزارش فارس، کلیپی غیرانسانی از یک جوان با داس مخصوص کشاورزی گوش‌های یک الاغ را به شکل وحشیانه‌ای از سرش جدا می‌کند در فضای مجازی دست به دست چرخید که به قدری این کار غیرانسانی بود که از همان ابتدا با واکنش‌هایی همراه بود.

بی‌تردید این اقدام غیرانسانی از نظر هر مذموم است اینکه فرد تا این حد بتواند حیوان را بیازارد.

هنوز ماجرای حمله به خرس در سوادکوه در خرداد ماه امسال از ذهن‌ها فراموش نشده بود که این کلیپ دلخراش افکار عمومی را جریحه‌ار کرد، باوجود اینکه ضاربان خرس از همان ابتدا شناسایی و دستگیر شدند اما سؤال این است چرا یک فرد به خود اجازه می‌دهد دست به چنین رفتار غیراخلاقی و غیرانسانی بزند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با اظهار تاسف از این ماجرا، اظهار کرد: از همان لحظه‌ای که باخبر شدیم ماجرا را با دادستان بهشهر در جریان گذاشتیم که عامل این کار غیرانسانی دستگیر شود.

حسینعلی ابراهیمی‌کارنامی با اشاره به اینکه فرد متخلف شناسایی شد، افزود: قرار است  تحویل دادستانی شود تا برخورد جدی در این زمینه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه حیوانات حق حیات دارند، اضافه کرد: این نوع حرکت نشان می‌دهد که برخی افراد از اخلاق به دور هستند و از دادستان به‌عنوان مدعی العموم درخواست اشد مجازات را داریم.

مدیرکل محیط زیست مازندران با محکوم کردن این کار زشت ضداخلاقی، تصریح کرد: این کار غیراخلاقی احساسات عمومی را جریحه‌دار کرد و به همین دلیل مطمئن هستیم مجازاتی با این عمل ددمنشانه برای این فرد درنظر گرفته خواهد شد.

** ماجرای حمله توله خرس سه ماه گذشته و این روزها نیز حیوان‌آزاری بعد از گذشت سه ماه نشان می‌دهد برخی افراد به خود اجازه می‌دهند به هر کاری دست بزنند پس علاوه بر برخورد جدی با فرد متخلف باید مجازاتی برای جریحه‌دار کردن افکار عمومی برای فرد متخلف در نظر گرفته شود تا درس عبرتی شود برای دیگران.

Mute
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Loaded: 0%
Progress: 0%
Stream TypeLIVE
Remaining Time -0:00
 

عجیب و غریب غیرانسانی خرس می‌دهد
ارسلان دانشور

درباره نویسنده - ارسلان دانشور

من ارسلان هستم. از سال 93 به طور حرفه ای وب مستری را دنبال می کنم