تاریخ : 1398/01/21 4:24

دستگیری شکارچی حیوانات خاص در تهران

به گزارش ایسنا، سردار علی ذوالقدری در توضیح این خبر گفت: در پی وصول اخبار و اطلاعات مبنی بر شروع به فعالیت مجدد یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه شکار غیرمجاز ، تیم ویژه‌ای از ماموران پلیس امنیت طی اقدامات ویژه پلیسی اطمینان پیدا کردند که متهم با شکار غیرمجاز حیوانات وحشی و بعضا کم یاب در حیات وحش اقدام به فروش گوشت و ... آنها به قیمت‌های بسیار بالا به مشتریان خاص می‌کند؛ لذا طی هماهنگی با دستگاهی قضایی، ماموران پلیس امنیت عمومی در بامداد سیزدهم فروردین ماه با ورود به محل سکونت این شخص در منطقه شهران، اقدام به دستگیری وی کرده و در بازرسی از محل سکونتش علاوه بر کشف سلاح‌های غیرمجاز مورد استفاده در شکار ، مهمات مربوطه، دستگاه سیار POZZ، مقادیری از گوشت‌های بسته بندی شده و ...  نیز کشف شد.

وی افزود: با دستگیری متهم و اعتراف صریح وی به انجام شکار غیرمجاز به همراه یکی از دوستانش، مامورین پلیس امنیت عمومی با شناسایی محل سکونت دومین متهم پرونده در منطقه جنت آباد، در تاریخ 16 فروردین اقدام به دستگیری دومین متهم پرونده کرده و از داخل منزل این متهم نیز سلاح غیرمجاز مورد استفاده در شکار، انواع فشنگ‌های جنگی و ساچمه زنی مورد استفاده در شکار و ... کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: با توجه به کشفیات بدست آمده از منزل متهم در خصوص گوشت و دیگر بقایای متعلق به حیوانات وحشی شکار شده، هماهنگی لازم با سازمان حفاظت از محیط زیست در این خصوص انجام و متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار داده شدند.

ناز شکار غیرمجاز دستگیری
ارسلان دانشور

درباره نويسنده - ارسلان دانشور

من ارسلان هستم. از سال 93 به طور حرفه ای وب مستری را دنبال می کنم