ردفان-واکنش ناجا به انتشار خبر حمله گرگ گرسنه در زنجان

تاریخ : 1397/11/04 0:8

واکنش ناجا به انتشار خبر حمله گرگ گرسنه در زنجان

به گزارش فارس، برابر اعلام رئیس پلیس فتا استان زنجان خبری که اخیراً در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های استانی با عنوان « گرگ‌های گرسنه امروز یک نفر از اهالی منطقه سجاس زنجان(چای پارا) را دریدند»، منتشر شده، صحت ندارد.

سرهنگ آدینه لو تصریح کرد: برابر بررسی‌ها و تحقیقات انجام گرفته توسط پلیس هیچگونه حمله‌ای توسط گرگ به اهالی روستا در استان زنجان گزارش نشده و شایعه پخش شده در شبکه‌های اجتماعی که موجب نگرانی روستاییان شده است کاملاً کذب است.

وی گفت: تصاویر منتسب به این شایعه نیز ساختگی و مربوط به یکی از کشورهای عربی منطقه است.

رئیس پلیس فتا زنجان با بیان اینکه پلیس فتا ضمن شناسایی عوامل انتشار شایعات کذب در فضای مجازی مطابق قانون با آنان برخورد می‌کند افزود: افرادی که در فضای مجازی به شایعه پراکنی آرمش مردم را برهم بزنند درسریع ترین زمان شناسایی و دستگیرو تحویل دستگاه عدالت خواهند شد.

وی به مدیران کانال‌ها و صفحات شبکه‌های اجتماعی هشدار داد: از بازنشر اخبار و شایعاتی که از منشا و صحت آن اطلاعی ندارند خودداری نمایند، کاربران و همشهریان نیز به اخبار و شایعات منتشر شده در فضای‌مجازی که از صحت و سقم آن اطلاع ندارند توجه ننموده و اخبار موثق را از طریق رسانه (رادیو و تلویزیون) دنبال کنند.

مکان ها
احمد

درباره نویسنده - احمد

من احمد هستم. از سال 93 به طور حرفه ای وب مستری را دنبال می کنم